ЗНО 2017 Англійська мова. 10 варіантів тестів у форматі ЗНО

ЗНО 2017 Англійська мова. 10 варіантів тестів у форматі ЗНО
1 Звезда2 Звезды (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Цей посібник стане в нагоді випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Видання містить 10 комплексних варіантів тестових завдань, зміст яких відповідає програмі ЗНО з англійської мови а також короткі тренувальні завдання з аудіювання, які допоможуть у визначенні рівня сформованого навичок та умінь.

Навчальний посібник «Англійська мова. Збірник тестових завдань. 10 варіантів у форматі ЗНО» містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Він містить 10 комплексних тестів, короткі тренувальні завдання з аудіювання та ключі до завдань.

Кожен тест складається з трьох частин: читання, використання мови та письмо. Згідно з програмою ЗНО, у тесті з англійської мови використовуються завдання чотирьох форм:

1. Завдання на встановлення відповідності (№ 1-5, 11-16). У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із поданих варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань.

2. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 6-10). До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний.

3. Завдання на заповнення пропусків у тексті (№ 17-42). У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із поданих варіантів.

4. Завдання з розгорнутою відповіддю (№ 43). Завдання передбачає створення власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації.

У посібнику подано розділ «Аудіювання» для визначення рівня сформова-ності навичок розуміння на слух. У завданнях перевіряється уміння зрозуміти основний зміст певної тематики спілкування та вибрати необхідну інформацію з прослуханого для заповнення пропусків.

Матеріал базується на автентичних зразках мови, охоплює реалії сучасного життя, що пов’язані з інтересами та комунікативними потребами сучасної молоді.

Залишити відповідь