Збірка кросвордів з англійської мови

Збірка кросвордів з англійської мови
1 Звезда2 Звезды (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...

Назва: Збірка кросвордів з англійської мови
Мова: українська, англійська
Формат: pdf
Розмір: 22,7 Mb

 

Гра зі словами називається кросвордом. Це найпоширеніша інтелектуальна гра. Що це за гра і чому вона так називається?

Точних даних, в якій країні вперше з’явилася ця гра, немає. Є припущення, що вперше почали складати кросворди і відгадувати їх ще в 19 столітті. Америка, звичайно ж, вважає, що це вона батьківщина кросвордів. Але те, що перший кросворд був опублікований в 1921 р в Америці – це дійсно так. Російською мовою перший кросворд склав в 1925 р російський письменник, який перебуває тоді в еміграції, в Німеччині, В. В. Набоков. В СРСР перший кросворд був надрукований в 1929 р відомим і користувався довгі роки популярністю, в країні Рад, журналом «Вогник». Зараз безліч різних видань вважають своїм обов’язком друкувати кросворди: адже вони так популярні!

Слово кросворд – це транскрипція англійського слова «кросворд», що складається з двох слів: «хрест» – в перекладі з англійської означає хрест, і «слово», що означає слово. Виходить: хрест слів, або ще можна крестословіца. Тому ще одним основним відмітним властивістю кросворду є перетин слів.

Кожна буква слова записуються окремо від інших: кожна у своїй клітці – це одне з головних правил кросворду.

Щоб зрозуміти, нарешті, що ж таке кросворд підведемо підсумки і назвемо основні відмінні властивості кросворду, що відрізняють його від інших схожих ігор. Отже, кросворд, це:
Гра в слова, значить, слова повинні бути обов’язково.
Слова повинні перетинатися.
Букви слів записуються кожна в сою клітинку.

Тому, коли в газетах і журналах легкого розважального характеру кросвордами називаються інші головоломки, де слова не перетинаються, або слів в головоломці взагалі немає, це означає, що укладачі таких «кросвордів» не знають його відмітних властивостей і правил самої гри. А ЗМІ, які публікують такі «кросворди» – це не дуже якісні видання і вони не можуть викликати довіру.
Адже нікому ж не прийде в голову гру в слова з назвою «балда» називати кросвордом, тоді чому до інших ігор, які не мають до кросворду ніякого відношення, застосовується ця назва?

Залишити відповідь