Як я провів минуле літо? Твір-ессе англійською з перекладом

Як я провів минуле літо? Твір-ессе англійською з перекладом
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

How did I spend last summer?

I think summer is the best season for rest because it is warm, the nature is beautiful and we have great opportunities for rest. Summer is a time of holidays. We can go for a walk all day long, watch the clouds, swim, sit down by a river or a lake on fresh, green grass, climb high hills, play different games, ride a bicycle and so on.

I spend my summer holidays at my granny. There were many things there to enjoy. I swam in the sea, laid in the sun and did many other things. Sometimes I made a fire with my friends at the seaside and cooked potatoes there. It was wonderful. We told anecdotes to each other, and did everything we wanted. I also got used to walk alone in the forest.

When the August was coming to the end, I went on a small voyage by ship. The ship name was «Olga Sadovskaya».

But the last summer wasn’t for me only sugar and honey. I have passed through the graduating exams in school and entering exams in the university and technical university. So the bigger part of my summer vocations I spent at the books. Of course, it was not interesting, but I’m glad that I did it because now I’m a student of the best university in Primorye and the whole Far-East.

Як я провів минуле літо?

Я думаю, що влітку це найкращий сезон для відпочинку, тому що це тепло, природа прекрасна і у нас є великі можливості для відпочинку. Літо пора відпусток. Ми можемо піти на прогулянку цілий день, спостерігати хмари, плавати, сісти на березі річки або озера на свіжій, зеленій траві, влазять на високі пагорби, грати в різні ігри, їздити на велосипеді і так далі.

Я проводжу літні канікули у бабусі моєї. Існувало багато речей там, щоб насолоджуватися. Я плавав у морі, поклав на сонці і зробив багато іншого. Іноді я зробив вогонь зі своїми друзями на березі моря і вареної картоплі там. Це було чудово. Ми розповідали анекдоти один до одного, і робили все, що хотіли. Я також звик ходити поодинці в лісі.

Коли в серпні добігала кінця, я пішов на невеликій подорожі на кораблі. Назва судна було «Ольга Садовська».

Але минулого літа не було для мене тільки цукор і мед. Я пройшов через випускних іспитів в школі і іспити, що надходять в університет і технічний університет. Таким чином, більша частина моїх літніх покликань я провів в книгах. Звичайно, це було не дуже цікаво, але я радий, що я зробив це, тому що тепер я студент з найкращих університетів в Примор’ї і весь Далекий Схід.

Залишити відповідь