Water pollution презентація англійською

Water pollution презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Забруднення води відбувається головним чином, коли люди перевантажують водне середовище, струмки, озера, підземні води, затоки і моря, відходами чи речовинами, шкідливими для живих істот.
Вода, необхідна для життя. Всі організми містять воду, деякі п’ють її, деякі живуть в ній. Рослинам і тваринам потрібна відносно чиста вода, і вони не виживуть, якщо у воді будуть токсичні хімікати або шкідливі мікроорганізми. Забруднення води вбиває велику кількість риби, птахів та інших тварин, а в деяких випадках в постраждалих районах вбиває все живе.
Забруднення перетворює струмки, озера і прибережні води в місця, непридатні для відпочинку та купання. Риба і молюски, спіймані в забрудненій воді, можуть бути небезпечні для їжі. Люди, які п’ють забруднену воду, можуть захворіти, якщо вони п’ють забруднену воду протягом довгого часу, це може викликати рак або пошкодити їх майбутнім дітям.
Найбільше воду забруднюють хімічні, біологічні речовини, які погіршують якість води. Забруднюючі речовини можуть бути розділені на кілька різних класів.
Перший клас – це нафтопродукти: нафта, паливо, мастильні речовини, пластмаси. Нафтопродукти потрапляють в воду через випадкові витоку з суден, вантажних танків, коли є витоки з підземних сховищ і резервуарів. Багато нафтопродукти отруйні для тварин. Пролита нафту пошкоджує пір’я птахів і хутро тварин, часто це призводить до смерті.
Другий клас – це пестициди і гербіциди. Це хімічні речовини, які використовуються для знищення шкідливих тварин і рослин. Якщо вони потрапляють в струмки, річки, озера, то можуть бути дуже небезпечні. Хімікалії можуть залишатися небезпечними протягом довгого часу. Коли тварина з’їдає рослину, яке було оброблено цими хімікатами, отрута потрапляє в тканини і органи тварини.
Коли інші тварини з’їдають уражене тварина, хімікалії потрапляють до них. Проникаючи вгору по харчовому ланцюжку, хімікати стають все більш і більш шкідливими, так що тварини на верхніх щаблях харчового ланцюжка можуть страждати раковими утвореннями, проблемами відтворення, можуть загинути. Нітрати можуть стати причиною смертельного результату від анемії у немовлят.
Третій клас – це важкі метали, такі як ртуть, селен, уран, радій, цезій і т. д. Вони потрапляють у воду з промислових підприємств, вихлопних труб автомобілів, шахт і звичайного ґрунту. Важкі метали також стають більш шкідливими, оскільки вони йдуть по харчовому ланцюгу. Вони накопичуються в клітинах живих організмів. Коли вони досягають високого рівня концентрації в організмі, вони можуть бути надзвичайно отруйними або можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Вони можуть іноді викликати пошкодження печінки і нирок.
Четвертий клас – це добрива та інші речовини, які використовуються для поліпшення росту рослин на фермах і в садах.
П’ятий клас – інфекційні організми і патогенні мікроорганізми. Вони потрапляють у воду через стічні води, дренажі, канали відводу стічних вод з ферм і т. д.
І останній клас – потепління. Вода, яка забирається з річок, озер, морів для потреб підприємств, часто повертається до джерела тепліше, ніж вона забиралася. Навіть мала температурне зміна води може відлякати рибу і інші види тварин, які спочатку жили там, і залучити інші різновиди замість них. Це порушує баланс і може викликати серйозні наслідки в майбутньому.

Залишити відповідь