Ukrainian food (Українська кухня). Презентація на англійській

Ukrainian food (Українська кухня). Презентація на англійській
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Українська кухня складалася протягом багатьох століть, що зумовило її різноманітність, страви української кухні відрізняються високими смаковими і поживними якостями, різними комбінованими методами обробки продуктів і складною рецептурою. Серед слов’янських кухонь українська по праву має статус найбільш різноманітної й багатої, вона давно набула поширення за межами України. Це обумовлено тим, що в українській кухні присутні традиції приготування страв східних народів (татари, турки) і західних (німці, угорці). Це основна відмінність від спорідненої російської кухні. Багато страви національної кухні стали постійною частиною харчування інших народів, особливо слов’янських, як східних, так і західних. Незважаючи на розкид територій від Криму до Десни або від Закарпаття до Донецька кухня ця залишилася достатньо цілісною як по вживаному набору продуктів, так і за способами їх переробки.

Особливості української кухні.

Українська кухня – східнослов’янська кухня, в її основу увійшли кулінарні традиції, що склалися в кожному з регіонів України. Незважаючи на це, кулінарні рецепти приблизно однакові у всіх регіонах країни.

З технологічного боку українська кухня сприйняла деякі прийоми французької кухні, що значно ріднить її з угорської та іншими західнослов’янськими кухнями. У меншій мірі були сприйняті традиції німецької кухні, що відрізняє українську кухню від, наприклад, російської та чеської. Під час татаро-монгольського ярма, а також при подальшому «імпорті» тюркської кулінарної культури, українська кухня придбала смажені страви з рубленого м’яса.

Відмінна риса української кухні полягає в тому, що сирий продукт – будь він тваринного або рослинного походження – спочатку піддається легкому обсмажування і відносно швидкому пасеруванню, або «смаженню», як кажуть українці, і тільки після цього – більш тривалій тепловій обробці, тобто . варінні, запікання або гасіння.

Своєрідність національної української кухні виражається в переважному використанні таких продуктів, як свинина (м’ясо і особливо сало), овочі, продукти переробки злаків і бобових (пшеничне борошно, крупи, квасоля і т.п.) і деяких інших, а також в особливостях технології готування їжі, таких як комбінована теплова обробка великої кількості компонентів блюда на тлі одного головного і визначального.

Залишити відповідь