The history if heavy metal. Презентація на англійській мові

The history if heavy metal. Презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Хард-рок зародився у Великобританії в кінці 1960-х. У музиці таких класиків року, як Rolling Stones, The Who і навіть The Beatles почали з’являтися більш швидкі і важкі композиції. Але найбільшого розвитку хард-рок досяг на початку-середині 70-х в музиці таких груп, як Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath. У хард-року вперше головну роль починає грати гітара і гітарист, вся композиція будується навколо його рифів і соло. Хард-рок дав світові таких видатних гітаристів, як Річі Блекмор, Тоні Айоммі і Джиммі Пейдж. Взагалі цей стиль став більш похмурим втіленням традиційних блюзових тем. Вплив на розвиток стилю також надали прогресив-рок групи, в основному це Uriah Heep, Genesis і Blue Oyster Cult, з їх тривалими і непростими гітарними соло.

Приблизно в цей період з’явився термін «хеві-метал», яким просто спочатку обізвали найгучніші хард-рок групи і до появи «нової хвилі» британського металу, назви використовувалися критиками як взаємозамінні.

 

Хеві метал

З’явившись на початку і середині 1970-х, метал пройшов довгий шлях розвитку і розгалуження. Виникнувши в 70-х як єдиний стиль (хеві-метал), метал досяг піку популярності в 80-е, після чого породив більше агресивне свої форми, а в 90-ті та на даний час пережив змішання з іншими стилями музики. На сьогодні налічується більше десятка основних його піджанрів, і ще більше – змішаних та регіональних різновидів.

Залишити відповідь