The Biography of Mark Twain (Біографія Марка Твена) презентація на англійській мові

The Biography of Mark Twain (Біографія Марка Твена) презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Видатний американський письменник, сатирик, журналіст і громадський діяч. Найбільш відомий за творами «Пригоди Тома Сойєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна».

Справжнє ім’я – Семюел Ленгхорн Клеменс.

ранні роки
Народився в маленькому містечку Флорида (штат Міссурі, США) в сім’ї купця Маршала Клеменса Джона і Джейн Клеменс Лемптон. Був шостою дитиною в родині з семи дітей.

Коли Марком Твеном було 4 роки, ЙОГО СІМ’Я Переїхала в МІСТЕЧКО Ганнібал – річковий порт на річці Міссісіпі. Згодом саме це місто послужить праобразом містечка Санкт-Петербург в знаменитих романах “Пригоди Тома Сойєра” і “Пригоди Гекльберрі Фінна”. У цей час Міссурі був рабовласницьким штатом, тому вже в цей час Марк Твен зіткнувся з рабством, яке буде згодом описувати і засуджувати в своїх творах.

У березні 1847 р коли Марком Твеном було 11 років, його батько помер від пневмонії. У наступному році він починає працювати помічником в друкарні. З 1851 займається набором і редакцією статей та гумористичних нарисів для “Hannibal Journal” – газети, власником якої був його брат Оріон.

Газета Оріона незабаром закрилася, шляхи братів розійшлися набагато років, щоб знову перетнутися вже до кінця Громадянської війни в Неваді.

У віці 18 років він залишив Ганнібал і працював в друкарні в Нью-Йорку, Філадельфії, Сент-Луїсі та інших містах. Він займався самоосвітою, багато часу проводячи в бібліотеці, таким чином отримавши стільки знань, скільки він отримав би закінчивши звичайну школу.

У віці 22 років Твен поїхав в Новий Орлеан. На шляху до Нового Орлеану Марк Твен подорожував на пароплаві. Тоді ж у нього з’явилася мрія стати капітаном корабля. Твен ретельно вчив маршрут річки Міссісіпі два роки, до тих пір поки не отримав в 1859 році диплом капітана корабля. Семюел долучив свого молодшого брата працювати з ним. Загинув але 21 для Генрі червня 1858 року, коли пароплав, на якому той працював, вибухнув. Марк Твен вважав, що в першу чергу він винен у смерті свого брата і почуття провини не покидало його протягом усього його життя аж до самої смерті. Однак він продовжував працювати на річці і працював до тих пір, поки не спалахнула Громадянська війна і судноплавство на Міссісіппі припинилося. Війна змусила його змінити професію, хоча Твен шкодував про це до кінця життя.

Залишити відповідь