Steve Jobs презентація на англійській мові

Steve Jobs презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Стів Джобс був народжений в теплому Каліфорнійському місті Сан-Франциско в 1955 році. Коли 24 лютого його біологічна мати Джоан Сімпсон народила сина від свого однокурсника Абдулфата Джандалі, сім’я і шлюб видався їй дуже серйозним кроком в такому юному віці. Адже хлопці тільки що закінчили коледж. Було прийнято рішення віддати дитину на усиновлення. Так батьками хлопчика стала пара офісних службовців, Клара і Пол Джобс. Сфера високих технологій стала для Стівена будинком в буквальному сенсі: дитина росла в центрі комп’ютерних інновацій, Силіконовій Долині. Забиті різномастої електронікою гаражі і комори стали звичною справою в цьому молодому районі.

Таке оточення вселило в Джобса побожне ставлення до технологій і прогресу. Можливо, саме це захоплення від з’єднання IT з повсякденністю породило захоплену дружбу Джобса і Возняка в бунтарском 1969ом. Другий Стівен на прізвисько Віз також гаряче цікавився комп’ютерною технікою. Навіть п’ятирічна різниця у віці не стала перешкодою дружбу, підкріпленої загальними інтересами. Закінчуючи школу Джобс прийняв рішення подати документи до коледжу Рід у Портленді, штат Орегон.

Навчання в такому престижному коледжі, що спеціалізується на гуманітарних науках, було шалено дорогим. Але колись батьки Стівена обіцяли молодій жінці, яка народила їх сина, що дитина отримає хорошу освіту. Батьки погодилися оплатити навчання, однак прагнення Стівена долучитися до студентської мажорній життя вистачило рівно на семестр. Хлопець залишив коледж і заглибився в пошуки свого призначення. Цей етап життя Джобса пройшов під впливом вільних ідей хіппі і містичних навчань Сходу. Раз у раз Стівен починав цикл черговий підозрілої дієти, від суворого посту до фруктового веганства. До 19 років рідні береги стали тісні для Стівена і разом з однодумцями він відправився в Індію, на інший кінець планети, щоб знайти себе.

Залишити відповідь