Сполучені Штати Америки (США) презентація англійською

Сполучені Штати Америки (США) презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...

Сполучені Штати Америки – держава, розташоване в західній півкулі, на континенті Північна Америка. США складається з 48 межують один з одним штатів в «континентальної частини» і 2-х штатів, які не мають спільного кордону з іншими: Аляски – величезного півострова, займає північно-західну частину континенту Північна Америка, і островів Гаваї в Тихому океані. Крім того, до складу США входять деякі території в Карибському морі (Пуерто-Ріко, Американські Віргінські острови і ін.), Тихому океані (Східне Самоа, Гуам та ін.) І не є штатом Федеральний округ Колумбія.

На півдні США межує з Мексикою, на півночі – з Канадою. США також має морський кордон з Російською Федерацією. Із заходу територія США омивається Тихим океаном, зі сходу – Атлантичним, на південному сході США знаходиться Мексиканську затоку, півострів Аляска з півночі омивається Північним Льодовитим океаном. Серед кордонів США найбільш поширений так званий геометричний (астрономічна) тип кордону. До цього типу належить більшість кордону США з Канадою (в тому числі і кордон Канади з Аляскою). Східна частина кордону США з Мексикою проходить по руслу річки Ріо-Гранде. Морські кордони вздовж східного і західного узбереж, а також кордон з Канадою в районі Великих озер відноситься до розряду гідрографічних. Вони проведені по природним (природним) рубежів з урахуванням особливостей рельєфу. Західна частина кордону з Мексикою є пряму лінію, що сполучає дві певні на місцевості точки, при цьому вона перетинає територію незалежно від рельєфу, і, отже, може бути класифікована як геометрична межа.

За різними оцінками загальна площа США становить від 9 518 900 кв. км до 9 826 630 кв. км, що ставить її на 4-е місце або 3-е місце в списку найбільших країн світу. Китай має приблизно таку ж площу, яка сильно відрізняється від того, враховуються чи ні різні спірні території. Так чи інакше, за загальною площею США з Китаєм відстають від Росії і Канади, але випереджають Бразилію.

Залишити відповідь