Що краще – мовна школа чи приватний репетитор для вивчення англійської мови

Що краще – мовна школа чи приватний репетитор для вивчення англійської мови
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

По-перше, все впирається у ваші фінансові можливості, а, по-друге, в кількості часу, який ви готові приділити вивченню англійської мови.

Природно, за всіма критеріями завжди краще зупинити свій вибір на приватному викладача, який індивідуально буде підбирати програму особисто під вас, моделюючи її по необхідності в процесі вашого навчання. На курсах англійської мови викладач завжди дотримується раніше встановленого плану навчання англійської мови і не відступає від нього, навіть якщо бачить, що для даної групи або деяких студентів вона не зовсім підходить.

Тільки при виборі приватного репетитора слід також бути напоготові. Ви ж розумієте, що кваліфікацію викладача вам, як початківцю, перевірити буде складно, але нічого немає неможливого. Ось кілька порад при виборі репетитора англійської мови:

1 Вік викладача не повинен досягати пенсійного, тому що дана категорія викладачів вчилася за радянською системою, не кажу, що вона була погана, просто у них (викладачів) було недостатньо практики «живий» розмовної мови. А як ви, сподіваюся, розумієте після такого навчання, ви зможете перекладати тексти, писати по-англійськи, ГОВОРИТИ, але все це буде аналогом російської мови, яку носії мови не сприймають. Реальна розмовна мова містить безліч оборотів, скорочень і т.д., якими ви зможете опанувати тільки з викладачем, який російською пояснить що, як і де використовувати. Зазвичай такі репетитори починали свою кар’єру, починаючи з кінця 90-х, і обов’язково пройшли стажування або проживали на території англомовного держави не менше 2-3 років.

2 – Репетитор, якого ви хочете найняти повинен бути обов’язково фанатом своєї справи і вміти знайти до вас підхід, щоб підібрати найефективнішу для вас програму навчання англійської мови. Для початківця це дуже важливо, тому що починати вивчення чого-небудь – це завжди складно, а хороший викладач завжди знайде способи полегшити навчання і не дати вам здатися.

3 – Я вважаю, що репетитори не повинні користуватися тільки одним певним видом підручника, тому ідеального допомоги просто не існує. А всі студенти мають різні здібності до мов і при індивідуальних заняттях просто необхідно користуватися різноманітною літературою, щоб урок був би грамотно насичений матеріалом, і студенту було цікаво і захоплююче вивчати англійську мову.

Краще ви витратите час і знайдете викладача, який буде ідеально вам підходити і бути справжнім профі в своїй справі, ніж витрачати даремно дорогоцінний час, нерви і гроші, потім переучуватися або, ще гірше, взагалі закинути вивчення англійської мови

Залишити відповідь