San Fransisco (Сан Франциско). Презентація на англійській мові

San Fransisco (Сан Франциско). Презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Сан-Франциско – велике місто на західному узбережжі США в штаті Каліфорнія. За чисельністю населення місто займає 4-е місце в штаті і 12-е в США. На 2013 рік місто налічує понад 837 тисяч жителів. При цьому Сан-Франциско займає друге місце в США по щільності населення (серед міст з населенням понад 200 тис. Жителів). Територіально розташований на півночі півострова Сан-Франциско місто охоплює територію в 121 квадратних кілометрів. Сан-Франциско фінансовий, культурний і транспортний центр великої агломерації затоки Сан-Франциско з населенням в 7,4 мільйона чоловік.

Розташований на півдорозі між Лондоном і Токіо, між Сіетлі і Сан-Дієго, Сан-Франциско має важливе економічне значення і привертає увагу великого бізнесу. Одна з основ місцевої економіки – це, звичайно, туризм. Сан-Франциско займає третє місце в США по числу іноземних туристів, які відвідують місто. Так в 2007 році місто відвідали понад 16 мільйонів чоловік.

В регіоні Сан-Франциско діють великий порт Окленда, вісім інших невеликих портів і три ключових аеропорту, які забезпечують близько 30 відсотків торгівлі всього Західного узбережжя. З часів золотої лихоманки Сан-Франциско вважається важливим фінансовим центром. У регіоні зосереджено безліч високотехнологічних виробництв, компаній, дослідницьких центрів. Крім того, не варто забувати, що на південь від затоки Сан-Франциско розташована знаменита Силіконова долина (Silicon Valley) – величезний технологічний центр, який надає сильний вплив на економіку регіону. Сильно розвинена фармацевтична індустрія, в регіоні працюють сотні компаній, які займаються медичною електронікою, генною інженерією, біотехнологією.

Понад 53% дорослого населення міста мають ступінь бакалавра або вище. Високі показники освіти населення та наявність маси кваліфікованих працівників в регіоні зумовлюють сильну конкуренцію на ринку праці. У свою чергу, жорсткий ринок праці, а також висока вартість житла, продуктів харчування та інших споживчих товарів призводять до того, що вартість життя в Сан-Франциско є однією з найвищих в США.

Залишити відповідь