Презентація з англійської на тему Sport

Презентація з англійської на тему Sport
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Те, що ми називаємо “сучасним спортом”, набуло знайомі нам форми на рубежі Х1Х-ХХ століть. Його поява пов’язана з розвитком міської культури. Його витоки лежать не в потребах фізичного вдосконалення і не в традиційних формах свят, а в нових можливостях дозвілля: якщо атлети давнину своїм досконалістю наближалися до богів, то спорт нового часу народжений, швидше, нудьгою і азартом.
З перших кроків розвитку сучасного спорту в ньому виникають і поділяються так званий “спорт джентльменів”, з якого виріс аматорський спорт, і спорт професійний, представлений спочатку в цирку і на ярмарках. Назв професійного спорту багато: це і великий спорт, і спорт вищих досягнень, міжнародний, олімпійський, елітний, але суть і мета його одна – рекорд і перемога однієї ціною. Такий спорт став політикою давно, точніше, з 1936 року, особливо в післявоєнні роки, та й зараз. В “великий”, тобто елітний спорт залучено тисячі людей: спортсменів, тренерів, організаторів, людей забезпечують утримання, харчування, проживання, транспортування, екіпіровку, охорону спортсменів і т.д.
На спорт витрачають і на спорті заробляють сотні мільйонів доларів. На чолі спортивних програм стоять вищі посадові особи держав. Аматорський спорт відсунутий на другий план. Теоретики спорту стали називати його: базовим, резервним, народним, спортом для всіх. Мета даного виду спорту – зміцнення здоров’я народу, виховання позитивних моральних якостей, організація здорового способу життя, зміцнення сім’ї, як найважливішої осередку суспільства і ще рішення багатьох соціальних задач.

Залишити відповідь