Презентація “The Beatles” англійською мовою

Презентація “The Beatles” англійською мовою
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Легендарна група «Бітлз» зародилася в 1959 році у Великобританії, в місті Ліверпулі. У найперший склад групи входили Пол Маккартні (бас-гітара, гітара, вокал), Джон Леннон (гітара, вокал), Джордж Харрісон (гітара, вокал), Стюарт Саткліфф (бас-гітара), Піт Бест (ударні).
Спочатку група була відома тільки в Ліверпулі, потім, коли в 1960 році музиканти поїхали до Німеччини, на них звернув увагу Тоні Шерідан, який був у той час дуже відомим виконавцем рок-н-ролу. Разом з «Бітлз» Шерідан записав студійний альбом “Тоні Шерідан і Бітлз”. Саме тоді у творчій біографії «Бітлз» стався перший серйозний дебют на міжнародному рівні.

Після спільного проекту з Шериданом групою зацікавився Брайен Епштейн, власник магазину грамплатівок. З осені 1961 роки він став їх менеджером. Коли в грудні 1961 року з групи пішов Стюарт Саткліфф, «Бітлз» стали квартетом. Потім склад групи зазнав ще одна зміна: записує компанія, з якою вів переговори Епштейн, за свою згоду співпрацювати з «Бітлз» зажадала змінити барабанщика Піта Беста.

Залишити відповідь