Презентація “Навіщо вивчати англійську? Why learn English?”

Презентація “Навіщо вивчати англійську? Why learn English?”
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Кожен вирішує для себе сам: чи є у нього необхідність вивчати іноземну мову. Пропонуємо поради з вивчення англійської мови для тих, хто вирішив, що ці знання йому необхідні.

Не будемо говорити про те, що англійська – мова міжнародного спілкування, що дозволяє не тільки відвідувати різні країни, але і навчатися в найкращих зарубіжних вузах. До того ж це мова бізнесу. Велика частина цікавої та потрібної літератури виходить саме англійською, і величезна кількість сторінок в Інтернеті також поширюються на цій мові, не кажучи вже про комп’ютерні програми та додатках до них. Говорити на цю тему можна довго.

Сьогодні вивчення іноземної мови є, практично, кожному завдяки всіляким курсам, приватним урокам, навчання через Інтернет.

І в зв’язку з цим постає питання: як же краще вивчати іноземну мову, щоб вміти чітко висловлювати свої думки, легко спілкуватися нею, добре розуміти прочитане і почуте.

Потрібно сказати, що будь-який мовний тренінг базується на 4-х «китах»: читанні, листі, розмовної мови і сприйнятті її на слух.

Залишити відповідь