Презентація на англійській мові “Healthy eating (Здорове харчування)”

Презентація на англійській мові  “Healthy eating (Здорове харчування)”
1 Звезда2 Звезды (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...

Стабільна робота всього організму, повноцінне засвоєння всіх корисних речовин і елементів, швидке і правильне протікання процесів обміну в системі травлення – запорука і гарантія міцного здоров’я і високого імунітету.

Правильне харчування – певні та постійні години прийому їжі. При цьому їжа розподіляється протягом доби за кількістю калорій, набору хімічних елементів, що містяться в їжі. Крім того, обов’язково враховується набір страв і їх кількість. Зрілим і фізично здоровим людям фахівці з правильного харчування рекомендують їсти протягом доби три або чотири рази.

При деяких захворюваннях, пов’язаних в основному з травною системою варто харчуватися п’ять, шість разів на день. Денна норма їжі розподіляється таким чином: легкий сніданок, рівний приблизно третини всієї денної норми; щільний обід і вечерю, що становить чверть денної норми. Більшість дієтологів сходяться на думці, що 4-х разове харчування – найправильніший вибір. Така система правильного харчування дозволяє організму найбільш оптимально засвоювати корисні речовини і вітаміни.

Розподіл продуктів по годинах прийому дуже сильно залежить від складу і енергетичного потенціалу. Наприклад: продукти з високим вмістом білка – м’ясо, риба, бобові варто вживати на сніданок або обід. Такі продукти підвищують активність центральної нервової системи. Перед сном варто їсти кисломолочні продукти, фрукти та овочі. Вони не навантажують травні органи. Не варто вживати на ніч чай, кава, гострі приправи. Так ви можете активізувати нервову систему і порушити сон. Зайва кількість їжі або її недолік теж погіршують сон. Прийом їжі найкраще варто починати з салатів або овочів. Так ви активізуєте діяльність шлунка і збільшите виділення шлункового соку. При цьому страви варто подавати не гаряче 50-ти градусів і не холодніше 10-ти градусів. Для гарної засвоюваності їжі, її необхідно ретельно пережовувати. Бесіди, телевізор, книги сильно відволікають від правильного прийому їжі. Таке харчування шкідливо і псує травну систему.

Приймайте їжу за розкладом і не порушуйте його. Правильний і систематичний прийом їжі сприяє профілактиці роботи шлунково-кишкового тракту. Харчуйтеся помірно і межах розумного, переїдання призводить до накопичення жирової маси і викликає безліч різноманітних хвороб, знижує активну роботу імунної системи.

Чого ми досягнемо, харчуючись правильно? Скорегувавши свій раціон, ми зможемо зменшити прояв хронічних хвороб, якими хворіємо довгі роки. Так, наприклад, знизивши кількість перцю в ваших улюблених стравах, ви з легкістю забудете про печію і гастриті.

Залишити відповідь