«Political System of the USA» Конспект уроку

«Political System of the USA» Конспект уроку
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Цілі  уроку:

  • Практична: активізувати вживання тематичної лексики в усному мовленні та на письмі, формувати навички читання з метою вилучення інформації,  удосконалювати навички аудіювання текстів з метою подальшого виконання тестових завдань різних типів, вчити учнів відповідати на запитання з теми.
  • Освітня: поглиблювати знання учнів про політичний устрій США, розширювати світогляд учнів.
  • Розвиваюча: розвивати вміння виокремлювати потрібну інформацію з тексту, вміння логічно і послідовно висловлюватись на основі заданої мовленнєвої ситуації. розвивати логічне мислення учнів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація, розвивати мовну і слухову пам’ять, творче мислення.
  • Виховна: прививати любов до англійської мови, виховувати патріотизм, підтримувати зацікавленість до культури та традицій країни, мова якої вивчається, виховувати прагнення до наслідування демократичних цінностей

Обладнання уроку: роздатковий матеріал для виконання лексичних вправ, завдань з читання та аудіювання, відео для аудіювання, малюнки для виконання творчого завдання, презентація вчителя,  екран.

Читати онлайн

Залишити відповідь