Political parties in USA (Політичні партії в США). Презентація англійською

Political parties in USA (Політичні партії в США). Презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Інститут політичних партій в Сполучених Штатах Америки не передбачений письмовими документами, однак при цьому він є одним з головних елементів американської політичної структури.

Як і в більшості країн світу, політичні партії в США є групи громадян, організовані за ознаками конкретних поглядів на те, як потрібно керувати країною. Зусилля партійних структур спрямовані на те, щоб домогтися обрання своїх кандидатів на керівні державні посади.

В даний час в Сполучених Штатах Америки існують дві основні політичні партії. Демократична партія веде свій родовід від партійної організації, заснованої в 1828 році Томасом Джефферсоном і його однодумцями. Республіканська партія з’явилася в 1854 році, головним чином, в західних і північних штатах, жителі яких виступали з активними закликами до уряду про обмеження проникнення рабовласництва в усі нові штати, котрі вступають в союз.

Сучасні американці вважають позиції Демократичної партії США більш ліберальними. Демократи активно вимагають від федерального уряду і органів влади в кожному окремому штаті більшої націленості на соціальну політику, допомогу студентам, безробітним і біднякам. Це не означає, що члени Республіканської партії виступають противниками проведення подібних програм. Однак при цьому серед республіканців поширені думки про те, що багато соціальних програм є занадто витратними для платників податків, а підвищення податків для їх реалізації негативно позначається на інтересах всіх громадян країни. Члени Республіканської партії США роблять ставку на ведення підприємницької діяльності і часто звинувачують своїх опонентів-демократів в занадто великих витрат на утримання держапарату і прийнятті надмірної кількості законів, що накладають обмеження на приватну ініціативу. З цих причин американці вважають Республіканську партію має більш консервативні погляди.

У двох основних політичних партій США є своя пізнавана, хоча і неофіційна, символіка. У Демократичній партії неофіційним символом є ослик, який показує впертість в подоланні перешкод. Неофіційним кольором демократів є синій колір. Члени Республіканської партії в якості свого неофіційного символу визнали слона, що показує міць. В якості неофіційного кольору використовується червоний колір.

Обиратися на керівну посаду громадянин Сполучених Штатів може без приналежності до будь-якої політичної партії. Однак вести виборчу кампанію без ресурсів партійних організацій практично неможливо, тому безпартійних серед представників владних органів в США майже немає.

Крім двох основних, існують і інші політичні партії США, хоча жодна з них не користується досить широкою підтримкою для того, щоб змогти отримати перемогу на виборах президента. При цьому на рівні міст і навіть окремих штатів своїх кандидатів на виборні посади ці партії провести можуть. Також вони можуть маніпулювати своїм ресурсом для надання допомоги одній з двох основних партій, визначаючи таким чином переможця або програв в їх боротьбі.

Залишити відповідь