Підручник. Англійська мова 8 клас Несвіт (Нова програма)

Підручник. Англійська мова 8 клас Несвіт (Нова програма)
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Мій давній щирий друг!
Які почуття викликає у тебе свято Першого дзвоника? Спогади про теплом ласкаве літо або передчуття дивовижних вражень, які очікують тебе попереду? Можливо, ти зараз сидиш за комп’ютером і пишеш листи своєму товаришеві, який знаходиться за сотні кілометрів від тебе. Хіба ж не добре говорять, що сучасні технології роблять світ менше, а людей – ближче? І це не випадково, адже твоє покоління – це покоління мобільних телефонів і Інтернету, покоління епохи масової інформації.
Я хочу запропонувати тобі підготувати «Книгу року», крокуючи сторінками нашого підручника. Кожна тема, яку ми будемо вивчати, знайде своє відображення в ній, а можливо, якісь сторінки до неї ти запропонуєш сам.
Разом з головними героями підручника ти побуваєш і в українській школі, і в школі зарубіжної, ще не знайомої тобі, дізнаєшся про різні типи шкіл, систему освіти в Україні та Великобританії.
Згодом чекаємо тебе в шкільній бібліотеці, ти поринеш у світ пригод твоїх улюблених письменників і літературних героїв. Чи хочеш ти бути схожим на когось із них?
А як приємно дозволити собі годину відпочинку і поринути в світ музики … Наш підручник стане тобі стане в нагоді і тут: ти дізнаєшся про різні музичні стилі та жанри, відомих композиторів і музикантів.
Цього року ти познайомишся з географічним положенням, населенням і кліматом Великобританії. А що ти повідомив би товариш про свою рідну землю, Україну, її неосяжні простори, неповторні пісні, її стрімкі річки і золоті ниви? Про це – цікава розповідь на сторінках підручника.
Наше життя – не тільки робота і навчання, а й дозвілля, розваги, активний відпочинок. Про це все ти зможеш розповісти і написати, працюючи над проектом протягом всього навчального року, висвітлюючи новини свого шкільного життя і розповідаючи про своїх друзів.
Тому в добру путь, мій друг, в цікаву, захоплюючу шлях!

 

Залишити відповідь