Підручник. Англійська мова 8 клас Карп’юк (Нова програма)

Підручник. Англійська мова 8 клас Карп’юк (Нова програма)
1 Звезда2 Звезды (17 оценок, среднее: 4,12 из 5)
Loading...

Назва: Підручник. Англійська мова 8 рік навчання. Нова програма. (Карп’юк)
Автор: Карп’юк О.Д.
Рік: 2016
Кількість сторінок: 286
Формат: .pdf
Мова: англійська

Лібра Терра англійська мова 8 клас підручник Нова програма Карпюк 8 клас (Нова програма) (8-й рік навчання) має концепцію формування учнівської здатності до міжкультурного спілкування, яка послідовно втілюється у новій авторській серії підручників для основної школи, передбачає більшу соціокультурну спрямованість процесу навчання ІМ, в центрі якого знаходиться особистість учня та його потреби. У підручнику міститься код доступу для безкоштовного скачування електронного додатку-інтерактивної програми.
Інтерактивна програма забезпечить учня додатковою практикою англомовного навчання під час самостійної роботи. Програма складається з 4х типів інтерактивних завдань, структурованих відповідно до розділів та уроків підручника: Квізи з граматики протестують рівень учнівських граматичних навичок в межах матеріалу, запропонованого у підручнику відповідно до програми з англійської мови для 8 класу (8-й рік навчання). Лексичний тренажер сприятиме кращому засвоєнню мовного і мовленнєвого матеріалу підручника, зокрема слів та фраз відповідно до тематики його розділів та уроків.

Практична англійська – це інтерактивні завдання, спрямовані на розвиток навичок аудіювання, важливих для сприйняття на слух як мови співрозмовника, так і оточуючих, з чого й починається будь-яке спілкування. Робота над представленими висловлюваннями та діалогами сприятиме удосконаленню комунікативних учнівських навичок. Інтерактивні завдання-диктанти допоможуть учневі удосконалювати свої аудитивні та орфографічні навички шляхом забезпечення додатковою практикою написання диктантів, укладених за тематикою уроків підручника.

8 комментарі до “Підручник. Англійська мова 8 клас Карп’юк (Нова програма)

  1. Все нормально с учебником, только что скачал. Спасибо кстати что выложили, а то везде только по 180 страницу – целой темы нет. Здесь полный учебник.

  2. С учебником все нормально. Скачал сегодня. Кстати спасибо, что выложили. Где ни искал – находил только черно-белую версию, еще и только по 180 страницу. Здесь полный учебник.

Залишити відповідь