My favourite actor: Jim Carrey (Улюблений актор: Джим Керрі). Презентація на англійській мові

My favourite actor: Jim Carrey (Улюблений актор: Джим Керрі). Презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Американо-канадський кіноактор, відомий в першу чергу своїми комедіями 1980-х і 1990-х, а також сучасними драмами і тріллерами. Лауреат чотирьох премій “Золотий Глобус”.

Народився 17 січня 1962 року в Нью-Маркеті (провінція Онтаріо, Канада).

Дитинство і юність Керрі ні в якій мірі не віщували йому успіху. Батько – Персі Керрі – був музикантом-невдахою, обожнює грати на саксофоні, але вимушеним працювати бухгалтером, щоб прогодувати велику сім’ю. Мати, Кетлін Каррье, – домогосподарка. Сім’я Керрі ледь зводила кінці з кінцями.

Джима віддали вчитися в Школу Благословенної Трійці, де рухомого і галаслива хлопчикові доводилося дуже нелегко. У ті роки його улюбленим заняттям було годинами простоювати перед дзеркалом і корчити пики. До десяти років він настільки володів особою, що зробив 80 своїх фотографій, які закарбували найрізноманітніші вирази, і послав їх на телебачення. У третьому класі Джим вперше зіграв роль Санта-Клауса в шкільному спектаклі. У сьомому, коли вчителі переконалися, що його неможливо відучити кривлятися і гримасувати, йому дозволили кожен день перед завершенням занять виступати перед класом з 15-хвилинним поданням.

Джим навчався в 9-му класі, коли на сім’ю Керрі обрушилося чергове нещастя – батько втратив роботу, сім’я переїхала в невелике містечко Скарборо, де батькові, матері і всім чотирьом дітям вдалося влаштуватися прибиральниками і нічними сторожами на фабриці. Джим працював по 8 годин на день і продовжував вчитися в середній школі.

Коли йому виповнилося 16 років, він кинув школу і поїхав в Торонто, де почав буквально штурмувати сцени місцевих комедійних клубів, показуючи пародії на багатьох знаменитостей. Тоді-то його і помітив імпресаріо Родні Денджерфілд, що повірив в здатності молодого коміка. Він звозив Керрі в Лас-Вегас, організував йому там виступу. Ці гастролі надали акторові впевненості в собі, і в 1979 році він перебрався в Лос-Анджелес, де його взяли в театр “Комедійний магазин”.

Він став брати уроки акторської майстерності. Молода людина поставив перед собою мету – потрапити на великий кіноекран. Вперше йому вдалося отримати помітну роль в кіно в 1989 році. Це була сатирична комедія на сексуальні теми – «Земні дівчата доступні».

Залишити відповідь