My breakfast. Твір – ессе англійською мовою з перекладом

My breakfast. Твір – ессе англійською мовою з перекладом
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Loading...

My breakfast.

It is not a secret that our meals influence much on our health and our mood. That’s why I consider breakfast to be the most important meal in the day as it is the first our meal and it can put us in good spirits or it can’t. Now I shall tell you about my breakfast.

In the morning I usually have porridge. I often start my breakfast with a cereal which is not cooked, it is something dry, ready to be eaten or muesly – some grain or porridge which is not cooked with dried fruit, nuts and so on.

I also like eggs (cooked in different ways). I don’t practically eat butter, I prefer soft margarine – made of vegetable fat, which is not heavy and creamy. I don’t eat jam at breakfast, I eat marmalade which is not sweet, there is slight bitterness; it’s rather pleasant.

I usually don’t have substantial breakfast on weekdays, I do it on weekends when I get up late. Very often I have just tea or coffee with sandwiches. Tea is usually taken by me with milk. I like very strong tea without sugar.

Sometimes when I am in hurry I don’t have time to have proper breakfast and I go to the university being hungry. In such case I usually buy something like «Snickers» or «Mars» on my way to the Alma Mater.

 

Мій сніданок.

Це не секрет, що наші страви впливають на велику на наше здоров’я і наш настрій. Ось чому я вважаю, що сніданок найважливіший прийом їжі в день, як це перша наша їжа і це може поставити нас в доброму гуморі, або вона не може. Зараз я розповім вам про моє сніданок.

Вранці я зазвичай вівсяну кашу. Я часто починаю свій сніданок з пластівцями, що не вареної, це щось сухої, готовий бути з’їденим або muesly – деякі зерна або кашу, чи не приготовлена з сухофруктами, горіхами і так далі.

Я також люблю яйця (варені по-різному). Я практично не їдять масла, я вважаю за краще м’який маргарин – з рослинного жиру, який не є тяжким і вершковим. Я не їм варенням на сніданок, я їм мармелад, який не є солодким, є невелика гіркота; це досить приємно.

Я звичайно не мають суттєвого сніданку по буднях, я роблю це у вихідні, коли я встаю пізно. Дуже часто у мене є тільки чай або каву з бутербродами. Чай зазвичай приймається мною з молоком. Мені подобається дуже міцний чай без цукру.

Іноді, коли я перебуваю в поспіху у мене немає часу, щоб мати належний сніданок, і я йду в університет бути голодним. В такому випадку я зазвичай купую щось на кшталт «Snickers» або «Марс» на моєму шляху до Alma Mater.

Залишити відповідь