Music (Музика). Презентація на англійській мові

Music (Музика). Презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Музика – вид мистецтва, розрахований на слухове сприйняття і відрізняється прямим і особливо активною дією на почуття людей, Л.Н. Толстой говорив, наприклад, що музичне мистецтво “по своїй властивості має безпосередньо фізіологічний вплив на нерви” ‘.
Головним виразним засобом тут є звук і інші сторони і компоненти музичної форми: мелодія, поліфонія, гармонія, ритм, композиція тощо

На відміну від всіх видів образотворчого і словесного мистецтв, музика не відтворює видимих картин світу і позбавлена смислової конкретності. Мабуть, тому її можна вважати справді загальнолюдським, універсальним “мовою”, що не вимагає перекладу.
Багато видатних діячів культури – і не тільки композитори – з усіх видів мистецтва віддавали перевагу саме музиці. Ось як писав про неї великий німецький письменник і мислитель Йоганн Вольфганг Гете (1749-1832): “Велич мистецтва, мабуть, найяскравіше проявляється в музиці, бо вона не має змісту, з яким потрібно рахуватися. Вона – всі форми і наповнення. Вона робить піднесеним і шляхетним все, що береться висловити “.

У порівнянні з творами всіх видів просторових мистецтв музичні творіння практично не унічтожаеми, бо, якщо не брати до уваги їх далеко не обов’язковою нотного запису, вони існують не в матеріальній, предметній, а в ідеальній формі. Їх не можна помацати, підробити, як це трапляється з картинами і скульптурами, хоча і можна вкрасти, давши своє авторство чужого твору.
На відміну від образотворчого мистецтва в музиці грають величезну роль інші мистецтвознавчі категорії – інтерпретація і виконавство. По суті, у віртуозно виконаного музичного твору не один, як у живописі, а кілька “авторів”, якщо вважати композитора, виконавця (або виконавців), а також можливості використовуваних інструментів.
У музичній творчості, якщо мати на увазі і його виконавську сторону, більше, ніж в інших видах первинних мистецтв, присутній колективність. Ось чому поняття фольклору асоціюється насамперед з музикою, піснею і віршами, також пов’язаними з музичним початком.

Залишити відповідь