Мотивація при вивченні англійської мови. Як змусити себе

Мотивація при вивченні англійської мови. Як змусити себе
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Прекрасно, що ви читаєте ці рядки – значить, у вас є бажання !!! Бажання – це і є мотивація, яке вас і стимулює вивчати англійську мову. Але для більшості людей на цьому все і закінчується, так як це більшість стикаються з першими труднощами у вивченні англійської мови і прокидається лінь і впевненість, що «це не для мене».
Отже, давайте розглянемо, що ж таке мотивація і як її зберегти в «позитивному настрої».
Перш за все, давайте визначимося – навіщо Вам потрібно вчити англійську мову? З якою метою Ви вивчаєте англійську мову?

З цим дуже важливо розібратися в самому початку. Це фундамент вашого навчання, так як «про всяк випадок» вивчати мову не можна. Ви повинні розуміти, що для вільного володіння мовою слід затратити багато сил і часу.
Далі … Фундамент закладено, тепер дозвольте змалювати ваше завдання. Отже, ви відразу повинні усвідомити, за 2-3 що місяця вивчити мову, будь-яку мову «з нуля» і до вільного володіння нею неможливо !!! Не йдіть на поводу у реклами. Слід бути реалістичними.

Щоб мати базові розмовні навички для побутового спілкування, слід витратити не менше 5 місяців, а для вільного спілкування – 2-3 роки, якщо займатися не менше 2 разів на тиждень по 2 години. Але, знову, ж всі ці терміни дуже індивідуальні! Всі люди різні і здібності до мов теж різні, тому програму навчання слід коригувати в процесі навчання і індивідуально підходити до кожного студента.

Якщо ж ви вибираєте навчання на курсах в мовній школі, то зверніть увагу, що групи повинні складатися з 4-6 чоловік і формуватися не тільки за рівнем знань, а й індивідуальними здібностями студентів до мов. Це робиться для того, щоб всі студенти в групі одночасно вивчати матеріал і розвивати розмовні навички.
Тільки повинна попередити, що відпочинок теж повинен бути присутнім обов’язково! Не слід кидатися «у вир з головою», тобто займатися кожен день по кілька годин, та ще й після роботи. Через пару тижнів такого навчання Ви будете, як «перекручена гайка» – нездатні до засвоєння матеріалу з тим же успіхом, який був раніше.

Тому займайтеся не менше 2 разів на тиждень по 2 години і не більше 4 разів по 2 години.
Також пам’ятайте, що всі великі цілі складаються з маленьких, тобто спочатку ваша мета – це певна тема, потім ставте наступну мету, здійснення яких і приведе до заповітної мети – вільне володіння англійською мовою. Але, ваші цілі не повинні бути занадто маленькими, інакше не буде достатньо мотивації. Вони (цілі) не повинні бути і занадто великими, для того щоб ви знали, що МОЖЕМО їх досягти, і, таким чином, знову ж таки, були мотивованими.
І найважче – це зберегти такий рівень мотивації, для цього потрібна вже сила волі, а її підтримати зможе ваша головна мета і з іншого боку викладач, який повинен підтримувати ваш «позитивний настрій».
А також керуйте своїм навчанням, який би не був викладач – все одно все залежить від вас, за вас ніхто не підготує домашнє завдання і буде практикувати розмовну мову знову і знову.
І, нарешті, головне для вашої мотивації – пам’ятати, що саме від вашого бажання і правильної організації процесу навчання буде залежати, як швидко і якісно ви опануєте мовою – і все !!!

1 комментар до “Мотивація при вивченні англійської мови. Як змусити себе

Залишити відповідь