Microsoft Word презентація англійською

Microsoft Word презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Текстовий редактор Microsoft Word є одним з найпоширеніших текстових редакторів. Це обумовлено його численними перевагами, до яких в першу чергу відносяться широкі функціональні можливості. Важко знайти таку задачу при роботі з документами, яку не можна було б вирішити засобами Microsoft Word.

Текстовий редактор Microsoft Word Входить в групу Програм Microsoft Office. Крім текстового редактора, ця група включає електронну таблицю Excel і систему управління базою даних Access, тобто основні програми, які можуть використовуватися для форматування документообігу в установах. Широкому використанню Microsoft Word сприяють також вбудовані в нього засоби перетворення файлів, створених іншими редакторами, в файли формату Word.

Існує кілька версій Microsoft Word для Windows, Центр кожна наступна версія, як правило, сумісна з попередніми версіями і має додаткові можливості.

Для запуску Microsoft Word слід виконати команду Пуск / Програми / Microsoft Word, після чого на екрані з’явиться вікно редактора.

Адаптація до вимог користувача

Microsoft Слово має потужні засоби для адаптації до вимог конкретного користувача. З їх допомогою можна змінити зовнішній вигляд екрана редактора, параметри редагування, перегляду, зберігання і друку документів. Ці кошти реалізуються командами меню. Команда Сервіс / Параметри виводить на кран вікно діалогу параметри.

Вікно має ряд вкладок. Розгорнувши певну вкладку, можна встановити відповідні параметри.

У будь-який момент роботи з Microsoft Word користувач може отримати допомогу декількома способами. Для отримання довідки про команду або елемент вікна слід натиснути кнопку? стандартної панелі інструментів, встановити курсор миші (який при цьому набуде форми знака питання) на вибраний елемент і натиснути ліву кнопку миші.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сай

Залишити відповідь