Mass Media презентація англійською мовою

Mass Media презентація англійською мовою
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Актуальність даної тематики обумовлена тим, що мільйони газетних смуг щодня потрапляють до рук читачів. Хвилі сотень радіостанцій пронизують сьогодні ефір, доносячи до слухачів новини з будь-якого куточка нашої планети. Тисячі телевеж, десятки космічних супутників роблять нас свідками подій у різних країнах світу.
Значення друку, радіо і телебачення в сучасному світі переоцінити просто неможливо. Вони перетворилися на потужний інструмент впливу, охоплюючи своїм впливом безпрецедентне в історії число людей. З вище сказаного стає ясно, що соціологу – досліднику просто необхідно знати все процеси, що зв’язують ЗМІ та їх аудиторію, для того, щоб зрозуміти закономірності формування громадської політичної думки, політичної ідеології.
Більшість політологічних досліджень сучасності, прямо або побічно пов’язані з темою засобів масової інформації, присвячені проблемам підвищення політичної ефективності ЗМІ, збільшення ролі ЗМІ в житті суспільства, їх впливу на політичний світогляд окремої людини і цілого соціуму. Однак майже ніхто не замислюється про те, що перш ніж що-небудь удосконалити потрібно спочатку вивчити це в найдрібніших деталях, зрозумівши всі тенденції та закономірності даного явища.

Залишити відповідь