Книга “Великий Гетсбі” англійською мовою

Книга “Великий Гетсбі” англійською мовою
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

The story primarily concerns the young and mysterious millionaire Jay Gatsby and his quixotic passion and obsession for the beautiful former debutante Daisy Buchanan. Considered to be Fitzgerald’s magnum opus, The Great Gatsby explores themes of decadence, idealism, resistance to change, social upheaval, and excess, creating a portrait of the Jazz Age or the Roaring Twenties that has been described as a cautionary tale regarding the American Dream.

Формат fb2

 

“Великий Гетсбі” став не тільки кращим твором Ф. Фіцджеральда, а й однією з найбільш знаменитих книг світової літератури двадцятого століття.
За життя автора цей дивно живий роман не отримав особливої ​​популярності, але, починаючи з п’ятдесятих років, заслужив визнання, увійшов в обов’язковий курс шкільної програми в англомовних країнах і став справжнім міжнародним бестселером.
Це історія про “шляху нагору” сильної людини, яка щиро вважав, що величезні статки і влада автоматично роблять людину щасливою. Але, як виявилося, гонитва за помилковими цілями закінчується лише жорстоким катастрофою ілюзій …
Хоч дія роману і відбувається в конкретному місці в конкретний час – у Нью-йорку в 20-х роках минулого століття – історія ця актуальна для всіх людей і в усі часи.

Залишити відповідь