Global warming (Глобальне потепління) презентація на англійській мові

Global warming (Глобальне потепління) презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Колосальна могутність природи: повінь, стихії, бурі, підйом рівня моря. Зміна клімату змінює образ нашої планети. Примхи погоди вже не є чимось незвичайним, це стає нормою. Лід на нашій планеті тане і це змінює все. Моря піднімуться, міста можуть бути затоплені і мільйони людей можуть загинути. Жоден прибережний район не втече від жахливих наслідків.

Глобальне потепління, ми постійно чуємо цей вислів, але за знайомими словами стоїть лякає дійсність. Наша планета нагрівається і це надає катастрофічний ефект на крижані шапки землі. Температура піднімається, лід починає танути, море починає підніматися. По всьому світу рівень океану піднімається в 2 рази швидше ніж 150 років тому. У 2005 році 315 куб км льоду з Гренландії і Антарктики розтанули в море, для порівняння в місті Москва в рік використовується 6 куб км води – це глобальне танення. У 2001 році вчені прогнозували що до кінця століття рівень моря підніметься на 0.9 метра. Це підвищення рівня води достатня що б вплинути на понад 100 млн. Людей в усьому світі, але вже зараз багато фахівців побоюються, що їх прогнози можуть бути невірними. Навіть за консервативними розрахунками прогнозується, що протягом наступних 60 років, підвищення рівня моря знищить чверть всіх будинків знаходяться в 150-ти метрах від узбережжя. Останні дослідження малюють більш тривожну картину. До кінця століття рівень моря може піднятися на цілих 6 метрів і це все може статися з усіма нами через танення.

Що б зрозуміти що станеться, коли лід розтане, вченим необхідно вивчати процеси які викликаю танення. Сучасні передові технології здатні відкрити давню історію наше планети, вивчаючи зміни які мали місце в минулому і вони сподіваються передбачити наше майбутнє.

2 комментарі до “Global warming (Глобальне потепління) презентація на англійській мові

Залишити відповідь