ГДЗ до підручника Англійська мова 8 клас Калініна (Нова програма)

ГДЗ до підручника  Англійська мова 8 клас Калініна  (Нова програма)
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Дорогий друже і улюблена подружка!
Перед тобою підручник з англійської мови. Він містить сім розділів -Units. Кожен з них – це велика тема, наприклад “My Friends and Me” або “Live and Learn”. Для того щоб з книгою було зручніше працювати, уроки розділені на кілька частин.
Кожен урок починається з бесіди – Now for it!, Яка допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» в середу англійської мови, відновити в пам’яті свої знання.
У тебе з’являться нові друзі. Це персонажі Annie, Alice, Peter, Ted і інші, з якими ти будеш спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас.

Підлітки розкажуть тобі про життя школярів і школярок в своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, який є для них рідною. Ви будете обговорювати улюблені книги і журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн. Ти покажеш своїм закордонним друзям свою рідну країну УКРАЇНА, ознайомить їх з визначними пам’ятками.
З уривків творів відомих англійських і американських письменників і письменниць ти дізнаєшся більше про англомовні країни. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, стати цікавим співрозмовником або співбесідницею.

Читати ГДЗ до підручника  Англійська мова 8 клас Калініна онлайн

Залишити відповідь