Food (Їжа). Презентація на англійській мові . Варіант2

Food (Їжа). Презентація на англійській мові . Варіант2
1 Звезда2 Звезды (5 оценок, среднее: 4,20 из 5)
Loading...

Їжа – це одночасно паливо для нашого організму і джерело задоволення. Вона заряджає енергією на весь день, особливо якщо вона здорова і поживна. Основні поживні речовини, які люди отримують від їжі, це білки, вітаміни, мінерали, жири і вуглеводи. Однак деякі люди відмовляються їсти м’ясо тварин, рибу, молочні та інші продукти. Таким чином, вони урізають зі свого раціону деякі поживні речовини. На вибір людей є будь-яку їжу чи не їсти, впливають різні чинники. Ці фактори можуть бути релігійного характеру, культурного, залежить від здоров’я і, звичайно ж, від смакових якостей. Реклама також надає своєрідне соціальне вплив на людей і їх вибір їжі.

Сучасному суспільству властиво купувати просту в приготуванні і практично готову їжу, в той час як наші предки вважали за краще витрачати години на приготування чогось смачного. Навіщо людям купувати безліч інгредієнтів для приготування їжі, якщо є цілий ряд заморожених продуктів, які просто потрібно розігріти? Проблема з такою їжею в тому, що, вона як правило, не корисна для здоров’я. Вона містить багато консервантів, штучних ароматизаторів, барвників, цукру і відрізняється високим вмістом жирів. Інша загроза для здоров’я – це фаст-фуд. Ця галузь в даний час є найбільшою в світі, завдяки орієнтованим рекламним кампаніям. Фаст-фуд став частиною культури в деяких західних країнах і веде до зростаючої кількості ожиріння у дітей. Багато лікарів радять прибрати таку їжу з щоденного раціону.

Є безліч страв, які корисніше і смачніше фаст-фуду. Ці страви, як правило, відносяться до певних кухням народів. Кухня народу являє собою певний набір традицій приготування, характерних для різних країн або культур. Однією з найсмачніших і гастрономічних кухонь в світі є французька кухня. Відомо, що вона багата соусами, різновидами сирів і вином. Важливою частиною приготування їжі у Франції є її естетичне оформлення. Іншою відомою кухнею є італійська, яка досить стара і знаходиться під сильним впливом декількох культур, в тому числі грецької, етруської і римської. Італійська кухня досить проста і використовує в основному сир, помідори, солодкий перець і оливкове масло. Це кухня також дотримується привабливого оформлення їжі.

Залишити відповідь