Fast food презентація з англійської мови

Fast food презентація з англійської мови
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

У наш час люди не настільки здорові, наскільки повинні бути. Деякі люди з зайнятої життям воліють фастфуд, інші кажуть, що це погано для нашого здоров’я. Яка точка зору краще? Що стосується мене, я думаю, що фастфуд шкідливий для нас.
Тепер дозвольте мені довести мою точку зору. По-перше, фастфуд не містить вітамінів, які необхідні для нашого здоров’я. По-друге, багато людей їдять гамбургери і п’ють кока-колу, але то що смачно не завжди корисно. Через фастфуду ми набираємо вагу. По-третє, фастфуд руйнує здоров’я людей і впливає на їхню психіку. Ось чому безліч людей стають дуже дратівливими.
Але деякі люди впевнені, що фастфуд дуже зручний для людей з зайнятої життям, тому що це економить час. Але я не згодна з цими людьми, якщо ти хочеш, ти можеш зробити салат будинку і взяти його з собою, і це заощадить ваш час.
В кінці мого твору я хочу сказати, що я вважаю за краще їсти фрукти і овочі, а не фастфуд, я думаю, що це допоможе мені зберегти здоров’я. Звичайно, проблема потребує подальшого обговорення. Скільки людей, стільки й думок.

Залишити відповідь