Electronic music презентація англійською

Electronic music презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Електронна музика (від нім. Elektronische Musik, англ. Electronic music в просторіччі також «електроніка») – широкий музичний жанр, що позначає музику, створену з використанням електронних музичних інструментів і технологій (найчастіше за допомогою спеціальних комп’ютерних програм). Хоча перші електронні інструменти з’явилися ще на початку XX століття, електронна музика як самостійний жанр утвердилася в другій половині XX століття і включає сьогодні в свій обширний жанрово-стильової спектр десятки різновидів.

Електронна музика оперує звуками, які утворюються при використанні електронних технологій і електромеханічних музичних інструментів. Прикладами електромеханічних музичних інструментів можуть служити телармоніум, орган Хаммонда і електрогітара. Чистий електронний звук отримують, застосовуючи такі інструменти, як терменвокс, синтезатор і комп’ютер.

Електронна музика перш асоціювалася тільки з західної академічною музикою, але це змінилося з появою доступних за ціною електронних синтезаторів в кінці 60-х. Синтезатори завдяки своїй помірній ціні стали доступні не тільки великим студіям звукозапису, а й також широкому загалу. Це змінило образ популярної музики – синтезатори стали використовувати багато рок- і поп-артисти. З цього моменту електронна музика стала звичною частиною популярної культури. Сьогодні електронна музика включає в себе велику кількість різних стилів від експериментальної академічної музики до популярної електронної танцювальної музики.

Залишити відповідь