Computers in our life презентація англійською мовою

Computers in our life презентація англійською мовою
1 Звезда2 Звезды (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Loading...

За останні роки, комп’ютерні технології тісно увійшли в наше життя. Людям в наш час досить складно уявити, як раніше вони обходилися без комп’ютерів, настільки вони до них вже звикли. На сьогоднішній день, кожна сім’я може собі дозволити придбати комп’ютер або ноутбук, і нерідко навіть не один.

З доступністю комп’ютерів, люди також стали активно користуватися Інтернетом. Тепер щоранку середньостатистичної людини починається зі стандартного перегляду стрічки новин, перевірки вмісту особистої пошти і відвідування різних популярних соціальних мереж. Інтернет повільно, але вірно, став постійним помічником в повсякденних справах.

За допомогою нього люди можуть здійснювати захоплюючі подорожі в будь-які країни, здійснювати різноманітні покупки, не покидаючи своєї квартири і робочого столу. Це свого роду інший світ, інша реальність, де є велика бібліотека для книголюбів, безліч музичних збірок, різні ігри, безліч Інтернет – магазинів.

Інтернет полегшує спілкування і ламає мовні бар’єри, тепер навіть якщо ваш друг живе за тисячу кілометрів від вас в іншому місті або навіть в іншій країні, ви можете спілкуватися з ним, при бажанні, хоч цілими днями.

Але, все ж люди, все частіше і частіше задають собі питання такого змісту: «Чи так вже корисні Інтернет і комп’ютери або навпаки вони несуть непоправну загрозу людству?». Якщо поглянути на проблему з одного боку, то Інтернет, безсумнівно, приносить велику користь. Він дозволяє отримати доступ майже до будь-якої інформації, це суттєво полегшує і навчальний і робочий процес.

З іншого ж боку, все добре, але в міру, адже проводячи багато часу за комп’ютером, люди втрачають здоров’я, садять зір і самі себе позбавляють живого спілкування та активного проведення часу. Особливо це стосується дітей, в силу віку не розуміють, скільки приємних миттєвостей і емоцій вони втрачають, просиджуючи своє дитинство за комп’ютерними іграми. Набагато корисніше для дитини буде піти на спортивний майданчик, пограти з однолітками у футбол або волейбол.

Природно самі дорослі не повинні пускати на самоплив процес виховання, не дозволяючи своїм нащадкам засиджуватися за монітором. Слід розрізняти грань між реальністю і віртуальним світом, знати міру і не забувати про прості людські радощі тоді комп’ютер послужить вам добру користь, а не стане для вас ворогом.

Дивитися презентацію онлайн

Залишити відповідь