Coco Chanel презентація англійською

Coco Chanel презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Майбутня знаменитість Коко Шанель (Coco Chanel, справжнє ім’я Габріель Бонер Шанель) народилася в притулку для бідних. Вона стала другою дочкою Євгенії Жанни Деволь і Альберта Шанель, які на той момент не були одружені. Папа дівчинки був простим ринковим торговцем, а мама донькою сільського теслі. Реєстрували Коко працівники притулку в муніципалітеті, вони ж дали їй ім’я – Габріель – на честь медичної сестри, яка допомагала з’явитися їй на світло. Мами

Габріель не стало, коли їй було всього одинадцять років. А через тиждень після смерті жінки дівчинку залишив і батько. У підсумку, дві сестри залишилися жити в монастирському сирітському будинку. Після цього Коко так і не побачила свого батька. У сироти, яка виховувалася в притулку, не було великого майбутнього. І вона це прекрасно розуміла. Проте, зберігала мрії про позбавлення та блискучого життя. Будучи вже відбулася жінкою, Коко не згадуватиметься про свої роки в сирітському будинку.

Крім цього, вона зробить все, щоб забути бідність і всі нещастя, які переслідували її зовсім юною. З чого все починалося З моменту смерті рідних пройшли роки, перш ніж Коко вийшла в світ і спробувала побудувати свою кар’єру. За монастирської рекомендації Габріель стала працювати помічницею продавця білизни в невеликому магазині. Пізніше вона стала пробувати себе в якості танцівниці і співачки, щоб піти вгору по кар’єрних сходах в театрі. Втім, перші кроки були невдалими.

Залишити відповідь