Christopher Columbus (Христофор Колумб). Презентація на англійській мові

Christopher  Columbus (Христофор Колумб). Презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Народився на острові Корсика. У 1470х роках Христофор Колумб ходив в морські експедиції з торговими цілями. Але вже тоді в біографії Колумба виникла ідея подорожі до Індії через захід. П’ять разів експедицію Колумба відкидають в різних країнах. Лише в 1492 році подорож Колумба було схвалено. Йому було присвоєно титул «дона», обіцяні винагороди в разі вдалого проведення проекту.

Зібравши кошти, в 1492 році було здійснено перший подорож Христофора Колумба. Тоді ж відбулося відкриття Колумбом Америки, хоча сам він вважав землі індійськими. Під час першої експедиції в біографії Христофора Колумба були відкриті Багамські острови, Гаїті, Куба.

Під час другої подорожі флот Колумба складався вже з 17 судів. Тоді відкриття Христофора Колумба включали Віргінські, Малі Антильські острови, Ямайку, Пуерто-Ріко. По поверненню до Іспанії Колумб запропонував селити на недавно відкриті землі злочинців.

Третя експедиція для Христофора Колумба в біографії була здійснена в 1498 році. Головним відкриттям Колумба був острів Тринідад. Однак у цей же час Васко да Гама знайшов справжній шлях до Індії, повернувшись з багатою наживою. Колумб як мореплавець був оголошений обманщиком, відправлений до Іспанії. По поверненню з нього зняті звинувачення.

У 1502 році в біографії Христофора Колумба було скоєно четверте подорож.

Він досяг берега Центральної Америки, довівши, що між Атлантичним океаном і Південним морем лежить материк.

Залишити відповідь