Чи обов’язково вивчати граматику англійської мови?

Чи обов’язково вивчати граматику англійської мови?
1 Звезда2 Звезды (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Більшість початківців вивчати англійську мову вважають, що слід більше звертати увагу на вимову, розширення запасу слів і стійких фраз і т.д., а граматика є складною, незрозумілою або взагалі на неї не слід витрачати свій час.

Дозвольте пояснити … Справа в Том, що при вивченні мови, в нашому випадку англійської, володіння великим запасом слів ніколи не дасть вам можливості вільно говорити по-англійськи.

Граматика англійської мови дає вам поняття, як ваш співрозмовник – один або кілька – зробили дію або дії, в якій послідовності або яку дію було скоєно першим, а яке другим і так далі.

А також навпаки, щоб ви не потрапили в незручну ситуацію і співрозмовник не зрозумів вас або, ще гірше, зрозумів перекручено. Ось тому і слід вивчити хоча б базову програму граматики, щоб правильно порозумітися і не потрапляти в незручні ситуації.

Багато програм на сьогоднішній день роблять основний упор на розмовну аспект, вивчення слів, а базові граматичні поняття подаються безсистемно і залишаються у вас в голові безладно, та ще й ненадовго, на жаль.

Тому справжній професіонал своєї справи – хороший викладач – буде обов’язково подавати вам граматику англійської мови у вигляді чіткої системи, відпрацьовуючи вивчені теоретичні поняття в розмовній мові паралельно, щоб уникнути так званого «розмовного бар’єру».

Якщо ж така система вивчення граматики англійської мови буде відсутній в процесі навчання, то тоді весь пройдений матеріал буде легко забуватися або зовсім засвоюватися приблизно на 20%, що і вселяє в вас переконання – «це нереально вивчити», «це дуже складно» або « це не для мене »і т. д.

А насправді, не скажу, що граматика англійської мови – це дуже просто, але дуже доступно для будь-якого охочого вивчити мову і набагато простіше, ніж ви собі уявляли раніше !!!

Тільки підкреслю – головне мати бажання і терпіння, тоді мета по вільному володінню англійської мови буде досягнута!

Залишити відповідь