Canada (Канада). Нова презентація на англійській мові

Canada (Канада). Нова презентація на англійській мові
1 Звезда2 Звезды (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Канада, як держава, утворилася в результаті французької колонізації Північної Америки. Початком історії цієї країни можна вважати експедицію Жака Картьє, яка відбулася в 1534 році. Це колишня колонія, колись заснована на місці сучасного міста Квебека. Згодом, коли була створена Канадська конфедерація, ці землі стали одним з домініонів Британської імперії.

Незалежність країна отримала лише через багато століть тому. Процес по автономізації тривав понад сотні років – у період з 1867 по 1982 роки. Сьогодні Канада – це федеративна держава, і в його склад входять десять досить великих провінцій і три території.

Тут проживають представники різних народів, які спілкуються на різних мовах. Офіційними в Канаді визнані дві мови – французька і англійська, але в 9-ти з 10 провінцій країни переважає англомовне населення (так звана “англійська Канада”).

І, наприклад, і такий нюанс: з усіх цих провінцій тільки в Нью-Брансвік офіційно прийняті дві мови. А ось на території Нунавут офіційно визнані відразу чотири мови, серед яких, природно, присутні англійська і французька. Єдина провінція, в якій переважає франкомовне населення – знаменитий «канадський Париж» Квебек.

Саме слово “канада” прийшло до нас з мови Лаврентійська ірокезів. Перекладається воно, як «село» або «відокремлений поселення». Лаврентійське ірокези стали першими індіанцями, які зустрілися Жаку Картьє в 1534 році. Роком пізніше жителі регіону, на території якого сьогодні знаходиться місто Квебек, вживали те ж саме слово щодо села Стадакона.

Залишити відповідь