Australia презентація на англійською мовою

Australia презентація на англійською мовою
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Австралія – багатонаціональна держава з демократичною системою управління. Державний устрій – федеративна держава. За конституцією верховна влада належить англійському монарху, якого представляє генерал-губернатор, і парламенту, що складається з двох палат: вищої – сенату (60 чол.) І нижчої – палат представників (123 чол.).

Глава уряду – прем’єр міністр. Законодавчу владу здійснює двопалатний парламент. Виконавча влада належить генерал-губернатору і уряду. Австралія – член ООН і член Британської співдружності націй.

Країна володіє великими колоніями в Тихому Океані – Папуа, Нова Гвінея, а також кількома невеликими островами – Тасманія, Норфолк, острів Різдва, Кокосові острови. Державна мова Австралії – англійська. Крім нього зустрічаються італійський, грецький, німецький, китайський і діалекти місцевого населення.

Національна валюта – австралійські долари, які мають міжнародне позначення AUD. В обігу знаходяться банкноти 100, 50, 20, 10 і 5 доларів і монети в 2 і 1 долар і в 50, 20, 10 і 5 центів. 1 $ A = 0,7 $ U.S.

Залишити відповідь