American holidays (Американські канікули). Презентація англійською

American holidays (Американські канікули). Презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

У США багато свят. Багато з них пов’язані з історією країни. Є також свята, які беруть початок від старих колоніальних днів. Основні свята США – Новий рік, Великдень, День поминання, День Незалежності, День Подяки і Різдво.
Зустріч Нового року – час веселощів. Багато американців проводять цю ніч з друзями, вдома або в ресторанах. Тисячі людей збираються в Нью-Йорку на Таймс-сквер, щоб зустріти Новий рік. Щорічно першого січня в Пасадені, Каліфорнія, проходить Турнір Троянд. Призи присуджуються містам, які склали самі незвичайні композиції з квітів.
На Великдень люди за традицією купують новий одяг. Після церковної служби багато прогулюються вулицями міста в своїх нових великодніх капелюхах і костюмах. Це так званий «Великодній Парад».
День поминання відзначається 30 травня. Він присвячений пам’яті тих, хто загинув за Америку в різних війнах. У цей день на могили солдатів покладають національні прапори.
4 липня, День Незалежності, – найбільше національне свято. У цей день в 1776 році був прийнятий документ, відомий як Декларація незалежності. У цей день в американських містах проходять паради, люди запускають феєрверки в парках.
День Подяки відзначається в четвертий четвер листопада. Коли перші поселенці висадилися в Америці, перший рік на новій землі вони прожили дуже важко – 50 чоловік з 100 вмирали. Але індіанці навчили людей вирощувати кукурудзу і дикі овочі, і восени у них був великий урожай. День Подяки – це день вираження подяки Богу. Це сімейне свято, і американці намагаються зібратися всією родиною, щоб відзначити його.
Є також свята, які святкуються не у всій країні, а в окремих штатах.

Залишити відповідь