Albert Einstein (Альберт Ейнштейн). Презентація англійською

Albert Einstein (Альберт Ейнштейн). Презентація англійською
1 Звезда2 Звезды (Проголосуй першим!)
Loading...

Альберт Ейнштейн народився 14 березня 1879 року вмісті Ульмі на півдні Німеччини, в небагатій єврейській родині. Його батько, Герман Ейнштейн (1847-1902), був співвласником маленького підприємства з виробництва пухового наповнювача для матраців і перин. Мати, Пауліна Ейнштейн (в дівоцтві Кох, 1858-1920) була з родини заможного торговця кукурудзою Юліуса Дерцбахера.

Влітку 1880 року в Мюнхені, куди переїхала сім’я Ейнштейна, Герман Ейнштейн разом з братом Якобом відкрив невелику фірму з торгівлі електричним обладнанням. Незабаром, в Мюнхені народилася молодша сестра Ейнштейна Марія (Майя, 1881-1951).
Альберту Ейнштейну 14 років
Початкову освіту Альберт Ейнштейн отримав в католицькій школі в Мюнхені. У віці 11-13 років Ейнштейн пережив стан глибокої релігійності. Але хлопчик дуже багато читав і, незабаром, читання науково-популярних книг зробило його вільнодумцем і назавжди вселило в нього скептичне ставлення до авторитету. З шести років, з ініціативи матері Ейнштейн почав займатися грою на скрипці. Згодом, захоплення музикою збереглося і стало невід’ємною частиною життя Ейнштейна. Через багато років, перебуваючи в США в Прінстоні, в 1934 році Альберт Ейнштейн дав концерт, всі збори з якого пішли кошти емігрантам із нацистської Німеччини і діячів культури. На своїй скрипці Ейнштейн виконував твори Моцарта, чиїм пристрасним шанувальником він був.

Як це не дивно, але в гімназії він не був в числі перших учнів. Єдиними предметами, де він процвітав були математика і латинь. Ейнштейну дуже багато чого не подобалося в гімназії – зокрема, усталена система механічного заучування матеріалу гімназистами, а також авторитарне ставлення вчителів до учнів. Він вважав, що зайва зубріння завдає шкоди самому духу навчання і творчому мисленню. Через ці розбіжності Альберт Ейнштейн часто сперечався зі своїми викладачами.

Залишити відповідь